Kompozit ve Kompozit Hurdası nedir?

Kompozit ve Kompozit Hurdası nedir?

Kompozit Hurdası

Kompozit hurdası alikobant fiyatları elinizde bulunan malın miktarına göre az da olsa değişiklik göstermektedir. Elinizde bulunan hurdanın boyutları da fiyatları etkilemektedir.

Örneğin daha ince ve küçük hurdaların fiyatları biraz daha düşük olmaktadır. Bizlere kompozit talaşı da satabilirsiniz bu hurdalar için de en iyi fiyat teklifleri vermekteyiz.

Türkiye’nin önde gelen alikobant hurdası alan yerler arasında uzman ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Kompozit paneller 100, 200, 300, 400 serisi ve a2-Fr kompozit panel, b1 kompozit panel ve b2 kompozit panel olarak farklı gruplara ayrılır. Kompozit fiyatları bu gruplara göre değişkenlik göstermektedir.

Firmamız elinizde bulunan kompozit hurdalarınızı yerine ve nakit olarak alarak geri dönüşüme göndermektedir. Sizde elinizde bulunan kompozit panel hurdaları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından veya mail yolu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizlere hurda alüminyum ve alüminyum talaşını da satabilirsiniz iletişim bölümünde bulunan numaralardan bizleri arayarak hemen iletişime geçebilir ve hurda satabilirsiniz.

İstanbul’un her yerinden 7/24 hurda alımı yapılmaktadır. Hurdalarınız hızlı ve nakit olarak değerinde alınır. Fabrika, işyeri ve bina hurdaları itinayla sökülür. Hemen teklif almak için bizi arayın… 0537 470 38 30

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara